Poznajmy się

Nazywam się Mirek Wąsiński i od 14 lat zajmuje się fotografią. Wkroczyłem w jej świat dzięki niesamowitej przyrodzie, ponieważ mogłem uwieczniać wszystkie żywe istoty na zdjęciach. Na początku był to prosty aparat cyfrowy tzw. „małpka”, z czasem lustrzanki analogowe, cyfrowe i w końcu aparaty bezlusterkowe. Po zdobyciu doświadczenia na innych polach fotografii, postanowiłem również zająć się fotografią ślubną, która bardzo szybko stała się nie tylko pracą (którą uwielbiam) ale i pasją.

Wiem, że ślub to dla Was jeden z najbardziej magicznych i wyjątkowych dni. Chcecie aby zdjęcia były pełne emocji, miłości… Zrobię to i spełnię oczekiwania tych najbardziej wymagających oraz tych romantycznych marzycieli… Kiedy nasza pamięć nie będzie mogła przypomnieć sobie każdego szczegółu z dnia ślubu, chrzcin lub innego ważnego wydarzenia, moje zdjęcia i dbałość o detale przypomną absolutnie każdy moment. Nie ważne czy będą to szalone tańce weselne czy romantyczne pocałunki lub dekoracja stołów weselnych – to wszystko będzie uwiecznione i pozostanie pamiątką dla Was i Waszej rodziny…

Wasza historia jest dla mnie ważna, dlatego lubię kiedy możemy się spotkać, poznać i porozmawiać o oczekiwaniach ślubnych.

Do zobaczenia!